9 ctností v numerologii

Naučte se používat svoji nejsilnější ctnost jako štít proti problémům, způsob řešení situací, nalezněte zdroj smyslu života.

Už nechcete být ezoterickým turistou nebo životním tulákem?

Seminář pro ty, kteří hledají v náhodách souvislosti, ve věcech smysl a za smyslem moudrost.

 Nejbližší termín 16. 8. 2020

v centru  AVASA, Praha 8 - Florenc, Křižíková 19,  www.avasa.cz/seminare

  v čase: 10.00 - 18.00 hod.

Cena za celodenní setkání: 3.300,- Kč

Objevte svoji duchovní podstatu a probuďte v sobě rádce pro život!

Jen ten, kdo svoji duši rozumí, ví, co je pro ní nejlepší.
Vstoupit na cestu poznání znamená říci ANO vnitřní proměně.

Vezměte osud zodpovědně do svých rukou a pojďme společně aplikovat viditelné s neviditelným do života!

Pokud má člověk dobře rozvinutou svou duchovní podstatu (Vyšší já) – naslouchá svému vycibrenému citu – uvědomí si kdo je, dokáže poznat pravdu, vyhodnotit situace, lidi... umí se rozhodovat a řešit jakékoliv situace, které nám přicházejí do cesty.

Toto umění, které vám nikdo nemůže vzít, nám dává sílu a moc, klid a jistotu, a hlavně vnitřní svobodu.

 

Program semináře:

Duchovní numerologie – CESTA  SEBEPOZNÁNÍ POMOCÍ ČÍSEL

Víte, kdo jste a co o vás říkají čísla?

Čísla (datum narození, nebo samotné jméno a příjmení přepsané do číselného kódu) nás jistým způsobem charakterizují. Když porozumíme jejich řeči, můžou nám být velkým pomocníkem na cestě sebepoznání a seberozvoje. Můžou nám ukázat, kde se skrývá náš obrovský potenciál, ale také kde máme skryty slabiny, na kterých je nutno pracovat.

Pomocí čísel dokážeme popsat nejen naši povahu, ale také proč jsme přišli na tenhle svět, co se máme naučit a jaký je náš životní cíl. 

Na našem kurzu se obeznámíte se systémem výpočtu životního čísla nejen podle klasické numerologie (nejedná se o mřížku), ale nahlédneme do výpočtu osudových čísel, které vychází z vašeho jména – jak se praví: „ve jménu je zapsán náš osud“.

Duchovní numerologie interpretuje čísla ve více úrovních a pomocí ní se můžete dozvědět, s jakým duchovním potenciálem  přicházíme na tenhle svět, jak máte působit tady a teď, co ještě nemáme zvládnuto a nakonec, jaký je náš životní úkol.

Dozvíte se informace o číslech trochu z jiného pohledu, ale také získáte úplně nový pohled na život, jak to tady funguje, jakým zákonům podléháme a poskytneme vám další kousek „skládačky“ na cestě k porozumění světu viditelnému i neviditelnému.

Numerologie poukazuje na to, že síla a poznání je v každém z nás. Jejím úkolem je pomoct člověku poznat hlavně sebe sama, kde jsou jeho skryté přednosti, slabiny, nebo bloky. Poznáním, se člověk vyvíjí. Nezapomínejme, jenom poznáním – teorií ale také jejím ověřováním v praxi se víra stává přesvědčením.

PS: v ceně je Typologie osobnosti v hodnotě 1.000 Kč

 

Seminář s praktickým přínosem, na kterém se zaměříme na autenticitu každého účastníka kurzu se koná:

REGISTRACE: https://www.avasa.cz/seminare

Zvu Vás na intenzivní celodenní workshop a těším se:-)

Blanka

 

 

 

Přihlášení na akci: Život s Vyšším já

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: