Vyšší poznávání sebe a života skrze duchovní numerologii

11.06.2017 09:58

Vede vaše životní cesta oklikami a přináší mnoho bolesti? Poznávání sebe, základních životních pojmů a návody jak svoji cestu opět narovnat, aby vedla vzhůru a rovně skrze duchovní numerologii...Jaký je můj potenciál? Životní poslání? Jaké témata ještě nemá moje osobnost zvládnuté? Vím jaké je přečíslení mého jména a příjmení a jaký je můj životní úkol?...

Vyšší poznávání života na KURZU duchovní numerologie

Vyšší poznávání života na KURZU duchovní numerologie

REZERVACE MÍSTA: 

https://www.avasa.cz/seminare/vyssi-poznavani-zivota-na-kurzu-duchovni-numerologie/70

| Mgr. Blanka Demčáková

Datum:

15. 7. 2017

Čas: 10.00 - 18.00h
Cena: 1.700 Kč

Seminář pro ty, kteří hledají v náhodách souvislosti, ve věcech smysl a za smyslem moudrost.

Už nechcete být ezoterickým turistou nebo životním tulákem? 

 Objevte svoji duchovní podstatu a probuďte v sobě rádce pro život!

Vstoupit na cestu poznání znamená říci ANO vnitřní proměně.

 Jen ten, kdo své duši rozumí, ví, co je pro ni nejlepší. Vezměte osud zodpovědně do svých rukou.

Pojďme společně aplikovat viditelné s neviditelným do života!

Pokud má člověk dobře rozvinutou svou duchovní podstatu (Vyšší já) – naslouchá svému vycibrenému citu – uvědomí si kdo je, dokáže poznat pravdu, vyhodnotit situace, lidi... umí se rozhodovat a řešit jakékoliv situace, které nám přicházejí do cesty. Toto umění, které vám nikdo nemůže vzít, nám dává sílu a moc, klid a jistotu, a hlavně vnitřní svobodu.

 

Program semináře:

Duchovní numerologie – CESTA  SEBEPOZNÁNÍ POMOCÍ ČÍSEL

 Čísla (datum narození, nebo samotné jméno a příjmení přepsané do číselného kódu) nás jistým způsobem charakterizují. Když porozumíme jejich řeči, můžou nám být velkým pomocníkem na cestě sebepoznání a seberozvoje. Můžou nám ukázat, kde se skrývá náš obrovský potenciál, ale také kde máme skryté slabiny, na kterých je nutno pracovat.

 Pomocí čísel dokážeme popsat nejen naši povahu, ale také proč jsme přišli na tenhle svět, co se máme naučit a jaký je náš životní cíl. 

Na našem kurzu se obeznámíte se systémem výpočtu životního čísla dle data narození nejen podle klasické numerologie (nejedná se o mřížku), ale nahlédneme do výpočtu osudových čísel, které vychází z vašeho jména – jak se praví: „ve jménu je zapsán náš osud“.

 Duchovní numerologie interpretuje čísla ve více úrovních a pomocí ní se můžete dozvědět, s jakým duchovním potenciálem  přicházíme na tenhle svět, jak máte působit tady a teď, co ještě nemáme zvládnuto a nakonec, jaký je náš životní úkol.

 Dozvíte se informace o číslech trochu z jiného pohledu, ale také získáte úplně nový pohled na život, jak to tady funguje, jakým zákonům podléháme a poskytneme vám další kousek „skládačky“ na cestě k porozumění světu viditelnému i neviditelnému.

 Numerologie poukazuje na to, že síla a poznání je v každém z nás. Jejím úkolem je pomoct člověku poznat hlavně sebe sama, kde jsou jeho skryté přednosti, slabiny, nebo bloky. Poznáním, se člověk vyvíjí. Nezapomínejme, jenom poznáním – teorií ale také jejím ověřováním v praxi se víra stává přesvědčením.

 Seminář s praktickým přínosem, na kterém se zaměříme na autenticitu každého účastníka kurzu.

 Zvu Vás na intenzivní celodenní workshopu.