Hair Active Expert

Problémy s VLASY - odborná analýza a komplexní péče dle ayurvédského švýcarského konceptu

Krásné, zdravé vlasy získané aktivací vlastních vlasových kořínků

Holistický, přírodní koncept ze Švýcarska

Pevné, husté a lesklé vlasy jsou symbolem vitality, atraktivnosti a úspěchu již po tisíce let. Bohužel mnohé příčiny jako jsou hormonální změny, psychický stres, nevyvážené diety i nesprávná péče vedou k nerovnováze na pokožce hlavy a důsledkem toho je ztráta vlasů. Zkušenosti ukazují, že každý druhý člověk trpí ztrátou vlasů.

Existuje prostředek proti vypadávání vlasů, nebo je ztráta vlasů dědičně předurčena?

Existuje všeobecně známý, široce rozšířený omyl při každé formě vypadávání vlasů, že vypadávání vlasů je "dědičné" nebo "genetický" podmíněné.

Když připravíme pokožku hlavy naší speciálně vyvinutou masáží a vyživujeme kořínky vlasů našimi bio-aktivními substancemi, vyroste vlas, i když má "geneticky předurčeno" slabá místa. To vše se uskuteční přirozeným, přírodním způsobem.

 "Jde mi o to, abychom konečně nabídli seriózní platformu pro každého člověka, který trpí vypadáváním vlasů. Z těchto důvodů jsem založil síť Hair Active Expert-ů. Hluboké znalosti o správné péči o pokožku hlavy přinášejí kadeřníkem, terapeutem a také zákazníkům očekávané úspěchy - vitální, pevné a zdravé vlasy. "Říká Gianni Coria, vynálezce celostního konceptu péče o vlasy Yeiasai a zakladatel mezinárodní sítě Hair Active Expertů.

Máme zkušenosti, abychom určili, jaký typ vypadávání vlasů se Vás týká. Poradenství, analýza stavu pokožky hlavy mikrokamery při 50 až 200 násobném zvětšení, ošetření certifikovaným Hair Active Expertům Vám pomohou zjistit a pochopit Vaše osobní příčiny problémů s vlasy. Náš zralý koncept Vám nabízí přirozenou cestu ke zdravým, hustým vlasem a bude přizpůsoben Vašim potřebám.

Gianni Coria - zakladatel konceptu pro zdravé vlasy


Informace pro terapeuty i klienty, kteří trpí problémy s vlasy:

Mgr. Blanka Demčáková, blanka@avasa.cz, tel: 00420 604 300 189

Objednejte si Analýzu pokožky hlavy mikrokamerou             500 Kč

Ayurvédské švýcarské produkty YELASAI: k zakoupení v centru AVASA nebo na e-shopu: https://eshop.avasa.cz/30-pece-o-vlasy-yelasai